اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
فروشگاه هاي كوثر،با رعايت موارد بهداشتي فعال است
مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده ‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: با توجه به ضدعفوني كردن فروشگاه هاي كوثر طي چند مرحله در روز، فعاليت اين مراكز در شهر اصفهان همچنان ادامه دارد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه اي شهرداري اصفهان، محمد مجيري با اشاره به اينكه فعاليت فروشگاه هاي كوثر اصفهان به دليل انجام اقدامات ضدعفوني و رعايت موارد بهداشتي براي مقابله با ويروس كرونا همچنان در شهر اصفهان ادامه دارد، اظهار كرد: در همين زمينه تصميماتي براي ضدعفوني كردن فروشگاه ها در چند مرحله از روز گرفته شده است و اين تصميمات اجرايي شده و ادامه دارد.      

وي ادامه داد: ضدعفوني كردن سطوح و قراردادن اسپري در اختيار مشتريان هم اكنون در فروشگاه هاي كوثر انجام مي شود.     

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده ‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان افزود: با توجه به رعايت موراد بهداشتي و ايمني در فروشگاه ها، آمار مراجعات مردمي تغييري نسبت به روزهاي ديگر نداشته است و با توجه به كاهش تراكم فروشگاه در صبح ها، بهتر است مردم خريدهاي خود را به ابتداي صبح موكول كنند تا از تشكيل صف در صندوق ها هم جلوگيري شود.      

وي از افزايش تعداد صندوق ها در فروشگاه هاي كوثر اصفهان خبر داد و گفت: اين اقدام هم از تشكيل صف جلوگيري خواهد كرد. همچنين ترولي هاي مورد استفاده در فروشگاه ها بعد از هر بار مصرف از سوي مردم ضدعفوني مي شود.

مجيري در پاسخ به سوالي در مورد احتمال تعطيلي فروشگاه هاي كوثر در روزهاي آتي اظهار كرد: اين تصميم و دستورالعمل از سوي مديريت بحران استان و دانشگاه علوم پزشكي اصفهان كه متولي تخصصي سلامت است، گرفته خواهد شد و تاكنون چنين ابلاغي به شهرداري نشده است.  

 

 

تاریخ:
1398/12/06
تعداد بازدید:
101
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.