اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ اسفند
معيني:
تله‌كابين و بولينگ صفه مجهز به قطعات داخلي شد

مديرعامل شركت توسعه مجتمع‌هاي سياحتي، فرهنگي و ورزشي سپاهان (شهرداري اصفهان) گفت: در اكثر مجتمع‌هاي تفريحي اين شركت از جمله شهر روياها، تله‌كابين، تله‌سي‌يژ و بولينگ با مشكل تجهيزات و قطعات مواجه بوديم كه خوشبختانه با فعاليت تيم فني متخصص در اين شركت موفق به توليد قطعات داخلي و استفاده از آنها شديم.

 علي معيني در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: رونمايي از قطعات توليد شده از جمله مموري مكانيكي و پين بولينگ، فلكه اصلي(بول‌ويل) و قفل هنگر ثقلي تله‌كابين تا چند روز آينده در نمايشگاه رونق توليد ملي اصفهان انجام خواهد شد.

وي تاكيد كرد: با رونمايي از اين محصولات به طور رسمي اعلام مي‌كنيم كه فاز توليدي و صنعتي شركت فعاليت خود را آغاز و امكان توليد انبوه اين تجهيزات ميسر خواهد شد و مي‌توانيم به عنوان توليدكننده نياز كشور را تامين كنيم.

مدير عامل شركت توسعه مجتمع‌هاي سياحتي، فرهنگي و ورزشي سپاهان (شهرداري اصفهان) تصريح كرد: از ميان اين توليدات قفل‌هاي هنگر تله‌كابين تنها در پنج كشور توليد شده و شركت توسعه گردشگري سپاهان مفتخر است كه اعلام كند ششمين توليدكننده اين قفل‌ها در جهان است.

وي با بيان اينكه كارشناسان توليد قفل‌هاي هنگر تله‌كابين را يك افتخار در سطح ملي مي‌دانند، افزود: اميدواريم ارزش اين مهم درك شود و براي توليد انبوه آن از سوي دولت حمايت شويم.

معيني گفت: با توجه به سخت‌گيري‌هاي اداره كل استاندارد و شركت‌هاي مشاور اين سازمان مي‌توانيم ادعا كنيم از لحاظ كيفي محصولي بالاتر از سطح  نمونه خارجي توليد كرده‌ايم و اميدواريم مالكان دولتي و خصوصي كابل‌راه‌هاي كشور پس از بازديد از كيفيت اين توليدات و با توجه به هزينه‌هاي گزاف واردات اين قطعات و مشكلات خريد خارجي در اين شرايط از حركت بزرگ متخصصان جوان ما حمايت كنند.

مديرعامل شركت توسعه مجتمع‌هاي سياحتي، فرهنگي و ورزشي سپاهان خاطرنشان كرد: در رابطه با تهيه پين بولينگ اين شركت و تمامي صاحبان سالن‌هاي بولينگ كشور مشكل واردات داشته و داريم، اما خوشبختانه پروژه توليد پين با نظارت سازمان استاندارد به پايان رسيده است و در حال حاضر وارد پروسه توليد انبوه اين كالا شده‌ايم.

معيني افزود: اين موفقيت كه با توان متخصصان داخلي و ظرفيت‌هاي فني-مهندسي پرسنل شركت رقم خورده است، سبب كاهش هزينه‌هاي شركت شده و هدف از ساخت قطعات در اين شركت حمايت از توان متخصصان داخلي، بي‌نيازي به واردات بوده است.

تاریخ:
1398/06/26
تعداد بازدید:
88
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.