اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ اسفند
رئيس مركز حراست وزارت كشور:
تكريم ارباب رجوع در شهرداري‌ها بايد با جديت مورد توجه قرار گيرد

رئيس مركز حراست وزارت كشور گفت: شهرداران اصل رضايتمندي مردم را محور فعاليت‌هاي خود قرار دهند.

 به گزارش ايمنا و به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني وزارت كشور، محمدابراهيم شوشتري در نشست مشترك با شهرداران استان تهران در شهر صالحيه با اشاره به ضرورت تامين رضايتمندي مردم اظهار كرد: شهرداري‌ها محل مراجعات مردم است از اين‌رو تامين رضايتمندي مردم در چارچوب قوانين بايد اولويت شهرداران باشد.

وي با اشاره به تحريم‌هاي آمريكا عليه ايران، افزود: فشارهاي آمريكا و سرمدارانش با محوريت اقتصاد و با هدف ايجاد نارضايتي در كشور دنبال مي‌شود از اين‌رو وظيفه مسئولان در حوزه‌هاي مختلف اين است كه سطح احترام، رضايتمندي و تكريم ارباب رجوع را به خوبي رعايت كنند تا لطمه‌اي به نظام وارد نشود.

رئيس مركز حراست وزارت كشور تصريح كرد: براي مقابله با تحريم‌هاي اقتصادي بي‌سابقه آمريكا عليه جمهوري اسلامي ايران بايد به صورت جهادي با اهداف پليد و شوم دشمنان مقابله و مسير پيشرفت و توسعه را هموار كرد.

شوشتري با اشاره به نقش جدي شهرداران در ايجاد ثبات در كشور تاكيد كرد: با توجه به ارتباط مستمر مردم با شهرداري‌ها ضروري است در مراجعات متعدد مردم به شهرداري‌ها تكريم ارباب رجوع با جديت مورد توجه قرار گيرد تا رضايت و تكريم مردم كه از اولويت‌هاي وزير كشور است تامين شود.

وي ضمن تاكيد بر اجراي پروژه‌هاي ماندگار در شهرها، گفت: طرح‌ها و پروژه‌هاي اثرگذار و ماندگار بايد توسط شهرداران در شهرها اجرا شود كه با افتتاح آن‌ها اميد، شادابي و دلگرمي را براي مردم به وجود آورد.

رئيس مركز حراست وزارت كشور خاطرنشان كرد: شهرداران بايد در حراست از دارايي‌ها و اموال بيت‌المال تمام تلاش خود را به كار گرفته و از ظرفيت‌هاي خود براي درآمدزايي و درآمد پايدار استفاده كنند و علاوه بر اين بر نحوه هزينه‌كردهاي مجموعه شهرداري نظارت داشته باشند تا از بودجه شهرداري جهت عمران شهر استفاده شود.

تاریخ:
1398/06/26
تعداد بازدید:
89
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.