اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۹ آذر
باغ گلها تعطيل است
.

مدير مجموعه تفريحي، آموزشي باغ گلها گفت: روزهاي دوشنبه و سه‌شنبه تاسوعا و عاشوراي حسيني باغ گلها تعطيل است.

سيدمحمد رقيب در گفت و گو با خبرنگار ايمنا با اعلام اين كه روزهاي دوشنبه و سه‌شنبه تاسوعا و عاشوراي حسيني باغ گلها تعطيل است اظهار كرد: مجموعه تفريحي، آموزشي باغ گلها در حال آماده‌سازي براي ايام پاييز است و بيش از 40 هزار قطعه گلهاي داوودي در تنوع بيش از 100 رنگ به اين مجموعه اضافه مي‌شود.

وي افزود: پاييز امسال براي نخستين بار مجموعه تفريحي، آموزشي باغ گلها را در قالب جشنواره داوودي ها در معرض ديد شهروندان و گردشگران قرار مي‌دهيم.

مدير مجموعه تفريحي، آموزشي باغ گلها از شهروندان و گردشگران دعوت كرد در ايام پاييز از زيبايي‌هاي خزان در اين فضاي زيبا بازديد كنند.

وي با بيان اينكه در اين مجموعه تنوع بالاي يك هزار گونه گياهي در مساحتي نزديك به 70 هزار متر مربع وجود دارد، افزود: اين باغ يك باغ گياه‌شناسي محسوب مي‌شود و مجموعه‌اي آموزشي و تحقيقاتي نيز به شمار مي‌رود كه در آن كلاس‌هاي آموزش شهروندي براي آموزش در زمينه كاشت گل و گياه، بازديد و دوره‌هاي كارآموزي دانشجويان برگزار مي‌شود.

رقيب اظهار كرد: مجموعه آموزشي، تفريحي باغ گل‌ها در سال 75 در زميني به مساحت 55 هزار مترمربع از سوي شهرداري اصفهان احداث شد، اين مجموعه منحصر به فرد در كشور با در نظر گرفتن اقليم نيمه بياباني اصفهان كم نظير است.

وي افزود: شهروندان براي كسب اطلاعات بيشتر از امكانات و خدمات مجموعه تفريحي، آموزشي باغ گلها مي‌توانند با شماره تلفن 32672059 تماس بگيرند.

 
تاریخ:
1398/06/17
تعداد بازدید:
147
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.