سال جهش تولید
  • 1399-05-15 08:58
  • كد محتوا:16585
روحانی: ۸۰ اتوبوس تازه نفس در تمام خطوط شهر اصفهان توزیع می شود

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: ۸۰ دستگاه اتوبوس جدید با هزینه‌ای افزون بر ۲۲۵ میلیارد تومان خریداری شده و همزمان با عید غدیر وارد ناوگان اتوبوسرانی شهر خواهد شد.

سید عباس روحانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه عمر ناوگان اتوبوسرانی اصفهان با توجه به شرایط تحریم، کاهش تولید اتوبوس و تخصیص نیافتن اتوبوس یارانه‌ای از سوی دولت افزایش یافته است، اظهار کرد: در حال حاضر عمر ناوگان به ۱۰ سال رسیده است.

وی تصریح کرد: علیرغم این شرایط مدیران شهری درصدد کاهش عمر ناوگان بر آمدند تا کیفیت خدمات‌رسانی به شهروندان افزایش یافته و شاهد کاهش میزان آلایندگی ناوگان در سطح شهر باشیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه ادامه داد: بر این اساس اتوبوس‌های جدید دارای استاندارد یورو چهار خریداری شده که در کاهش آلاینده‌ها سهم به سزایی خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: ۸۰ دستگاه اتوبوس جدید با هزینه‌ای افزون بر ۲۲۵ میلیارد تومان خریداری شده و همزمان با عید غدیر وارد ناوگان اتوبوسرانی شهر خواهد شد.

روحانی با بیان اینکه توزیع این اتوبوس‌ها به صورت خطی و کریدوری برنامه‌ریزی شده است، اظهار کرد: توزیع اتوبوس‌ها به صورت عادلانه در تمام خطوط شهر تقسیم خواهد شد.

وی تاکید کرد: با اضافه شدن اتوبوس به خطوطی که عمر ناوگان بالاتری دارد، سعی در کاهش عمر ناوگان داریم.

بیشتر بخوانید در: