اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
برگزاري مانور نوروزي خودروهاي امدادرسان در اصفهان
.

معاون اجرايي سازمان مديريت حمل و نقل بار شهرداري اصفهان گفت: مانور نوروزي 100 خودرو امدادرسان و يدك كش تحت پوشش سازمان مديريت حمل و نقل بار شهرداري اصفهان برگزار شد.

مجتبي فروزنده اظهاركرد: با توجه به خدمت رساني هرچه مطلوب‌تر به مسافران نوروزي در روزهاي پاياني سال جاري مانور نوروزي امداد خودروها و يدك‌كش‌ها با هدف افزايش سطح آمادگي برگزار شد.

وي تصريح كرد: با توجه به پيش‌بيني‌هاي انجام شده و افزايش تعداد سفر انجام شده به شهر اصفهان در نوروز 1398، شركت هاي امداد خودرو و يدك كش با لباس فرم مشخص، دارا بودن كارت شناسايي و مجوز فعاليت و اشتغال از سازمان مديريت حمل و نقل بار شهرداري اصفهان با همكاري پليس راهور استان طي دستور العمل‌هاي مشخص و از پيش تعيين شده جهت امداد رساني صحيح و به هنگام با رعايت تعرفه هاي مشخص و با حداكثر ظرفيت، آماده خدمت رساني به شهروندان و گردشگران هستند.

معاون اجرايي سازمان مديريت حمل و نقل بار شهرداري اصفهان ادامه داد: مسافران نوروزي مي‌توانند تمام نظرات پيشنهادات و انتقادات خود را در خصوص عملكرد شركت‌هاي امداد خودرويي با شماره تلفن‌هاي 03137383920 الي 3 در ميان بگذارند.

تاریخ:
1397/12/23
تعداد بازدید:
52
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.