اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
افزايش چشمگير ورود مسافر به شهر اصفهان/ اسكان سرريز مسافران در 2 ورزشگاه
.

مسئول كميته اسكان و اصناف خدمات سفر شهر اصفهان گفت: با توجه به حجم بالاي ورود مسافران به شهر اصفهان و تكميل ظرفيت تمام هتل‌ها و مهمانپذيرهاي شهر، مسافران براي اسكان به دو ورزشگاه مجهز هدايت شدند.

 

احمدرضا مرادي اظهاركرد: اين روزها با توجه به بازگشايي زاينده رود، حجم ورود مسافران و گردشگران به شهر اصفهان افزايش چشمگيري يافته به طوري كه ظرفيت هتل ها و مهمانپذيرهاي شهر تكميل شده است.

وي افزود: ساير ظرفيت‌هاي موجود از جمله منازلي كه توسط «خانه مسافر» اجاره داده مي‌شود نيز تكميل شده است، از اين رو براي اسكان مسافران، ورزشگاه «ولايت سپاهانشهر» و يك ورزشگاه متعلق به آتش‌نشاني واقع در خيابان كاوه را براي اسكان مسافران در نظر گرفتيم.

مسئول كميته اسكان و اصناف و مشاور ستاد اجرايي خدمات سفر شهر اصفهان با بيان اينكه تمام تمهيدات لازم از جمله ايمني و امنيت در دو ورزشگاه ولايت و كاوه در نظر گرفته شده است، خاطرنشان كرد: به منظور كنترل مباحث امنيتي اين دو محل با كميته نظامي و قضايي وكلانتري محله‌ها هماهنگي لازم انجام شده و اكيپ آتش‌نشاني نيز در اين مكان ها مستقر شده است.

وي ادامه داد: ورزشگاه‌هاي ولايت و كاوه از نظر گرمايش و سرويس بهداشتي مجهز هستند به طوري كه در ايام نوروز نيز براي استقرار مسافران مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

مرادي گفت: به تمام افرادي كه با گردشگران در ارتباط هستند همچنين به جامعه هتل داران اعلام شد تا در سايت خود با توجه به تكميل ظرفيت هتل‌ها، مكان‌هاي در نظر گرفته شده را اطلاع رساني كنند تا مسافران در صورت تمايل مراجعه كنند.

تاریخ:
1397/11/23
تعداد بازدید:
58
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.