اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير
كيهاني خبر داد:
تكميل زيرسازي و آسفالت خيابان حكيم‌صفايي تا 2 ماه آينده

مدير منطقه دو شهرداري اصفهان گفت: ظرف دو ماه آينده زيرسازي و آسفالت خيابان حكيم‌صفايي با صرف اعتباري افزون بر 1.5 ميليارد تومان تكميل مي‌شود.

محمد كيهاني اظهاركرد: تيرماه سال جاري قبل از آنكه عمليات زيرسازي و آسفالت خيابان حكيم‌صفايي آغاز شود، مكاتباتي را با شركت‌هاي خدمات رسان آب، گاز، برق و مخابرات انجام داديم تا اگر عمليات حفاري و كابل‌كشي دارند قبل از اقدامات عمراني انجام دهند، اما پس از آن‌كه موردي اعلام نشد، عمليات اجرايي خيابان آغاز شد.

وي افزود: به محض آغاز عمليات زيرسازي و آسفالت خيابان حكيم‌صفايي با عرض 12 و طول 1200 متر، مالكان چند پلاك واقع در خيابان به شهرداري مراجعه و تقاضاي انشعاب آب و گاز خود را مطرح كردند؛ اين اعلام نياز و تاخير در زمان اجراي پروژه، در هزينه‌هاي آن تاثير منفي گذاشت.

مدير منطقه دو شهرداري اصفهان تصريح كرد: پس از انجام مكاتبات و اعلام درخواست براي نصب انشعاب به شركت‌هاي خدمات‌رسان، 500 متر لوله‌كشي آب و 600 متر لوله‌كشي گاز انجام شد.

وي با بيان اينكه به دليل نبود مديريت واحد شهري عمليات اجراي زيرسازي و آسفالت خيابان حكيم‌صفايي با تأخير رو به رو شده است، گفت: تلاش مي‌كنيم ظرف دو ماه آينده زيرسازي و آسفالت اين خيابان را به اتمام برسانيم.

تاریخ:
1397/08/13
تعداد بازدید:
44
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.