اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
حسيني‌نيا:
ارتقاء صنعت ساختمان و جامعه مهندسي ضروري است

معاون شهرسازي و معماري شهردار اصفهان گفت: از ويژگي‌هاي بارز سازمان نظام مهندسي ساختمان، حفظ، اعتلا و ارتقاء صنعت ساختمان و جامعه مهندسي است و اين سازمان در كيفيت ساخت و ساز و جلوگيري از تخلفات ساختماني نقش بسزايي دارد.

سيد احمد حسيني‌نيا  اظهار كرد: رعايت موازين ايمني و كيفيت ساختمان اهميت بالايي در ابعاد مختلف زندگي اجتماعي مردم دارد و با توجه به اين كه افراد بيشترين زمان شبانه‌روز خود را در ساختمان مي‌گذرانند، رعايت ضوابط، استانداردها و قوانين حاكم بر امور مهندسي الزامي است.

وي با بيان اين كه سازمان نظام مهندسي جزء سازمان‌هاي مردم نهاد است، در خصوص برنامه‌ها و اهداف اين سازمان افزود: در قانون نظام مهندسي كه در سال 1374 توسط مجلس تصويب شده است اين موارد به وضوح مشخص شده است.

معاون شهرسازي و معماري شهردار اصفهان ادامه داد: سازمان نظام مهندسي ساختمان نقش بسيار مهمي در اعتلاي سطح دانش مهندسان؛ همچنين در نظارت بر عملكرد آنها داشته است.

حسيني‌نيا اظهار كرد: در قانون يكي از وظايف مهم سازمان بحث آموزش و اعتلاي سطح دانش مهندسان است كه در بخشي از آن مي‌تواند به آموزش‌هاي تخصصي براي ارتقاي سطح  علمي مهندسان سازمان نظام مهندسي ساختمان پرداخته شود.

تاریخ:
1397/07/18
تعداد بازدید:
62
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.