اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
آسماني‌ها؛ فصل دوم ويژه برنامه " شناسنامه شهر" ويژه بزرگداشت روز شهدا
.

دومين ويژه برنامه و رويداد فرهنگي «شناسنامه شهر» با عنوان " آسماني ها" در ماه شهيدان خرازي و همت و به مناسبت 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا در خيمه گلستان شهداي اصفهان برگزار مي شود.

 فصل دوم ويژه برنامه و رويداد فرهنگي «شناسنامه شهر» كه در هر فصل از سال براي پاسداشت مقام شهدا و خانواده آنها در شهر اصفهان برگزار مي‌شود در اسفندماه كه ماه شهيدان خرازي، همت، مهدي و حميد باكري و ابراهيم جعفرزاده است عصر امروز به همت اداره كل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان برگزار مي‌شود.

با توجه به اهميت فرهنگ ايثار و شهادت در شهر اصفهان و نقش كليدي و محوري اين استان و شهر اصفهان در حوزه دفاع مقدس و در روزهايي كه بار ديگر ايثار و شهادت جوانان اصفهاني مثال زدني شده است، اداره كل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان تصميم دارد در ادامه برگزاري رويداد فرهنگي «شناسنامه شهر»، دومين فصل از اين رويداد را با عنوان " آسماني ها" در روز 22 اسفندماه برگزار كند.

مدير كل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان در اين باره گفت: در طول سال چهار عنوان برنامه در قالب «شناسنامه شهر» برگزار مي شود چراكه در شهري مانند اصفهان كه مردمانش به ايثار و از خودگذشتگي شهره اند، شهدا شناسنامه شهر به شمار مي روند و شهرداري اصفهان هم قصد دارد در همين راستا برنامه هاي مرتبط با اين عنوان را با حضور گسترده مردم به ويژه خانواده معظم شهدا و ايثارگران برگزار كند.

ايمان حجتي ادامه داد: نخستين برنامه «شناسنامه شهر» در پاييز 97 در هفته دفاع مقدس با سخنراني سردار قرباني برگزار و تنديس شهيد خرازي و شهيد غازي با حضور مادران اين شهداي بزرگوار و پدر شهيد غازي رونمايي شد.

سخنراني سردار دهقان و آيتم هاي فرهنگي و هنري

وي افزود: در دومين فصل از اين رويداد در زمستان 97 و در 22 اسفندماه روزي كه مزين به نام «روز شهدا» است، شهرداري اصفهان ميزبان حضور گسترده خانواده معظم شهدا، آزادگان، جانبازان و ايثارگران گرامي است. اين برنامه با سخنراني سردار سرتيپ حسين دهقان، مشاور فرماندهي كل قوا در حوزه صنايع دفاعي و پشتيباني از نيروهاي مسلح، ساعت 16 امروز 22 اسفند ماه در خيمه گلستان شهداي اصفهان برگزار خواهد شد.

وي اضافه كرد: رويكرد اداره كل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان  همچون برنامه‌هاي پيشين برگزاري برنامه با تركيب آيتم‌هاي هنري و فرهنگي است كه اميدواريم مورد پسند همه خانواده شهدا قرار گيرد.

مديركل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان اظهار كرد: اسفند، ماه فرماندهان شهيد اصفهان و كشور همچون شهيد حسين خرازي، شهيد همت، شهيد ابراهيم جعفرزاده و دو شهيد خطه آذربايجان شهيد حميد و مهدي باكري است، به همين دليل هم اين ايام با حضور اين شهداي گرانقدر مناسبت پيدا كرده است.

حجتي اعلام كرد: شهرداري اصفهان از عموم مردم شريف اصفهان، خانواده معزز شهدا، ايثارگران هشت سال دفاع مقدس، همه جانبازان و آزادگان دعوت مي‌كند عصر امروز در ويژه برنامه «شناسنامه شهر» حضور پرشور داشته باشند.

تاریخ:
1397/12/22
تعداد بازدید:
48
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.