اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
برگزاري نخستين كنفرانس ملي شهر دوستدار كودك در اصفهان
نوروزي خبر داد:

شهردار اصفهان گفت: در هفته‌جاري نخستين كنفرانس ملي شهر دوستدار كودك در اصفهان برگزار مي‌شود.

قدرت الله نوروزي صبح امروز در برنامه راديويي «سلام اصفهان» اظهار كرد: اين كنفرانس ملي با حمايت و مشاركت شهرداري اصفهان و ساير نهادها و دستگاه‌ها از جمله وزارت كشور و صندوق كودكان سازمان ملل متحد (يونيسف) در اصفهان برگزار مي‌شود.

وي اظهار اميدواري كرد: كودكان كه آينده شهر و كشور را در دست دارند، درست ببينيم و به حقوق آنها بيشتر احترام بگذاريم.

شهردار اصفهان با بيان اينكه شهر اصفهان از سوي يونيسف و وزارت كشور به عنوان پايلوت شهر دوستدار كودك در ايران انتخاب شده و به همين دليل در هفته جاري ميزبان يك كنفرانس خوب در سطح ملي هستيم، گفت: حمايت و مشاركت شهروندان در پشتيباني از كودكان مي‌تواند موجب تربيت نسل خلاق، كوشا و داراي صفات حسنه باشد.

نوروزي همچنين با تبريك فرارسيدن سالروز ميلاد بانوي اسوه صبر و ايستادگي حضرت زينب(س) اظهاركرد: روز پرستار كه به ميمنت اين روز نامگذاري شده را به پرستاراني كه در بيمارستان‌ها، مراكز توانبخشي، آسايشگاه‌ها و پرستاراني كه در منازل از بيماران پرستاري مي‌كنند تبريك مي‌گويم.

وي افزود: خدا را شكر مي‌كنم كه در روزهاي گذشته شاهد بارش خوب باران بوديم و اميدوارم اين بارش‌ها ادامه داشته باشد و تا پايان زمستان و حتي بعد از آن شاهد بارش‌ باران باشيم.

شهردار اصفهان ادامه داد: در هفته جاري شاهد اتفاق خوب ديگري در شهرمان هستيم و آن برگزاري همايش ساختمان پايدار و انرژي و نخستين نمايشگاه ملي بهره‌وري آب و انرژي در ساختمان، صنعت و حمل و نقل است كه به نظر مي‌رسد اين موضوع در مرحله سياست‌گذاري و اجرا از اولويت‌هاي شهر است؛ افزايش بهره‌وري آب و انرژي به خصوص در شرايط كنوني اولويت مهمي است كه بايد به صورت همه جانبه براي تحقق آن تلاش كنيم.

تاریخ:
1397/10/22
تعداد بازدید:
34
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.